Cur síos
Ard-deireadhDoirse Sleamhnáin Dúbailte Alúmanama idirdhealú ó na cinn rialta ar bhealaí éagsúla. Ar an gcéad dul síos, tá siad déanta as ábhair ardchaighdeáin agus déantar iad a dhearadh le haird chúramach ar mhionsonraí. Is é an toradh a bhíonn air seo ná doras atá ní hamháin stiúdú ó thaobh amhairc ach atá buan agus iontaofa.
Ar an dara dul síos, is gnách go mbíonn córais slándála chun cinn ag doirse sleamhnáin alúmanam ard-deireadh a thugann suaimhneas intinne d'úinéirí tí. D’fhéadfadh go n-áireofaí leis seo meicníochtaí glasála athneartaithe, gloine resistant tionchair, agus ardteicneolaíocht frith-goid.
Ar an tríú dul síos, is minic a thagann doirse sleamhnáin alúmanam ard-deireadh le sraith roghanna dearaidh a ligeann d'úinéirí tí a gcuid doirse a shaincheapadh chun a stíl phearsanta agus a roghanna a mheaitseáil go foirfe. D’fhéadfadh dathanna éagsúla, bailchríocha, agus roghanna crua-earraí a bheith san áireamh anseo.
Mar fhocal scoir, tá doirse sleamhnáin alúmanam ard-deireadh deartha chun feidhmíocht eisceachtúil a sholáthar, go háirithe i dtéarmaí éifeachtúlachta fuinnimh. Déantar iad a innealtóireacht chun insliú teirmeach uasta a chinntiú, rud a chabhraíonn le costais téimh agus fuaraithe a laghdú agus a chiallaíonn timpeallacht mhaireachtála níos compordaí.
Ar an iomlán, cuireann doirse sleamhnáin alúmanam ard-deireadh raon buntáistí ar fáil a fhágann gur rogha iontach iad dóibh siúd atá ag iarraidh cuma agus feidhmiúlacht a dtithe a fheabhsú. Ó shlándáil chun cinn go roghanna saincheaptha go héifeachtacht fuinnimh, cuireann na doirse seo gach rud a theastaíonn ó úinéirí tí chun spás maireachtála fíor-eisceachtúil a chruthú.







CCanna
C: An féidir liom a fhios cén íocaíocht a nglacfaidh do chuideachta leis?
C: Conas is féidir liom an iar-sheirbhís a fháil?
C: Cá bhfuil do mhonarcha suite?
C: An monaróir, an chuideachta thrádála nó an tríú páirtí tú?
C: Cad é am seachadta do tháirgí?
Na Buntáistí a bhaineann le doirse agus fuinneoga Scátála:
1.26 bliain de thaithí ar dhoirse agus ar fhuinneoga (is féidir leo ceadúnas gnó a sholáthar mar chruthúnas )
2.two bonn táirgthe mór ------ Beijing (60000 méadar cearnach) agus Shandong (100000 méadar cearnach)
3. an líne spraeála is mó sa tionscal (is féidir é a spraeáil féin)
Teicneolaíocht táthú agus splicing 4.seamless ------ Tá dromchla an seam táthú gan uaim réidh agus séalaithe, agus mar sin tá feidhmíocht uiscedhíonach, insliú fuaime agus inslithe theirmigh níos fearr aige.
| Sraith | Fuinneog silding sraith SKATE 85 |
| Alt | Próifíl alúmanaim droichead briste |
| Crua-earraí | SKATE crua-earraí bunaidh |
| Fad Forluiteach | 6mm |
| Mód Oscailte | silding/tilt agus cas |
| Líon na Sraitheanna Séalaithe | 8-séala bealaigh |
| Tiús Balla | 2.2 mm |
| Feidhmíocht Inslithe Teirmeach | 1.1W/ (㎡·K) Grád 9 |
| Friotaíocht Brú Gaoithe | Leibhéal 9 |
| Tightness Uisce | Leibhéal 6 |
| Tightness Aeir | Leibhéal 8 |
| Stráice Inslithe Teasa | Níolón ard-neart PA66 |
| Stráice Séala | Stiall ghreamaitheach TPE EPDM ardchaighdeáin |
| Pláta Uillinn | Próiseas gluing bioráin táthú 304 pláta uillinn gluing cruach dhosmálta |
| Fuinneog Scáileáin | 304 mogalra cruach dhosmálta |
| Gloine | 5+12A+5+12A+5 |
| Dath | shaincheapadh |
Clibeanna Te: doirse sleamhnáin dúbailte alúmanam, monaróirí doirse sleamhnáin dúbailte alúmanam tSín, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya
Tógálaithe Doirse Sleamhnáin AlúmanamNext2
Gan FhaisnéisGlaoigh Linn











