Fuinneog Mosquito Alúmanam CRUA do Thithe
Cur síos
Fuinneog Mosquito Alúmanam CRUA do Thithe

Soláthraíonn an fráma fuinneoige cóimhiotal alúmanaim eitlíochta tiubhaithe-grád-cóimhiotal alúmanaim-airíonna iompair ualaigh níos láidre.
Frithsheasmhacht brú gaoithe den scoth, gan aon dífhoirmiú nó scaoileadh le húsáid go fadtéarmach.
Le 304 scáileán frith-mosquito cruach dhosmálta le haghaidh fuinneoga chun úsáid fhadtéarmach a chinntiú.
Cinntíonn struchtúr ard-dlúis mogaill níos mó ná 99% ráta blocála mosquito.
Cuir bac go héifeachtach ar ionradh mosquitoes, cuileoga, míoltóga agus lotnaidí eile agus gnáthchúrsaíocht aer á chinntiú.
Fiú nuair a bhíonn sé dúnta, cuireann sé ar chumas aer úr sreabhadh isteach agus amach, ag coinneáil do sheomra fionnuar agus ag laghdú costais AC.
Tá sciath púdar Akzo Interpon marthanach sa fhráma fuinneoige, a thairgeann friotaíocht UV, aigéad agus alcaile.
Próifílí fillte go cothrom chun fading nó scoilteadh a sheachaint, le saol seirbhíse níos mó ná 50 bliain
Tá imill an fhráma fuinneoige feistithe le stiallacha greamaitheacha séalaithe ard-elasticity, a d'oirfeadh go dlúth leis an mballa.
Ní hamháin go gcoisceann sé mosquitoes ó sneaking isteach trí na bearnaí, ach freisin leithlisíonn sé an torann amuigh faoin aer de 35 deicibeil.
Oiriúnach do Villas gairdín, balcóiní, ardáin agus réimsí eile.
Is féidir leis feithidí a chosc gan bac a chur ar an radharc, agus aeráil nádúrtha agus tírdhreach a bhaint amach.
Sonraíochtaí tábhachtacha:
Gné Táirge
![]() |
![]() |
Foirfe do Thógálaithe & Díograiseoirí DIY!
i-seirbhís amháin
Dearaimid go cúramach cineálacha éagsúla doirse le haghaidh suiteáil éasca agus feidhmíocht fhadtéarmach.
Cibé an bhfuil sé aFuinneog Sleamhnáin Alúmanamnó aCasement Alúmanam
Fuinneog, cuirimid roghanna saincheaptha ar fáil freisin.
Is féidir leat taitneamh a bhaint as uasghrádú gan uaim, cibé an bhfuil tú gairmiúil nó athchóiritheoir deireadh seachtaine.
Cén Fáth Roghnaigh Fuinneoga Scátála
Factory direct, ar cheann de na monaróirí fuinneoige agus dorais is fearr
Saineolas tionscail, ag tacú le do thionscadal ó thús go deireadh
Raon leathan d’fhuinneoga alúmanaim ar phraghas réasúnta agus ar ardchaighdeán
Soláthraíonn ár doirse sleamhnáin roghanna dearaidh.Is féidir leat do stíleanna fuinneoige féin a shaincheapadh i méid agus dath chun freastal ar do riachtanais dearaidh.
Is féidir leis stíleanna ailtireachta éagsúla a chomhlánú, mar shampla balcóiní, ardáin, agus tithe nua-aimseartha.
méadar cearnach

Maidir leis an luachan
Ná bíodh imní ort faoi chostais fhuinneog. Gheobhaidh ár bhfoireann saineolaithe an praghas is fearr duit. Breithnímid méid, ábhair agus riachtanais do thionscadail. Tá taithí na mblianta agus rialú láidir slabhra soláthair againn.
Geallaimid:
Ríomhaimid gach ceanglófar go cúramach chun an praghas is fearr a thabhairt duit gan cur isteach ar cháilíocht.
Ag an am céanna, táimid ag cloí le prionsabal na trédhearcachta praghais agus níl aon mhuirear i bhfolach.
Ionas gur féidir leat a ithe go soiléir agus a roghnú go soiléir.
CCanna
C: Cad é do théarmaí seachadta?
A: EXW, FOB, CIF, etc.
C: Cad mar gheall ar an am luaidhe le haghaidh táirgeadh mais?
A: Thart ar 45 lá oibre le haghaidh táirgeadh mais. Braitheann sé ar líon na bhfuinneog atá uait.
C: Cathain is féidir liom an luachan a fháil?
A: Déanfaimid an luachan a chomhlánú laistigh de 24 uair an chloig tar éis dúinn d'fhiosrúchán a fháil.
C: Cá bhfuil do mhonarcha suite?
A: Tá monarcha lonnaithe i Beijing agus Shandong.
C: Cén cineál do tháirge?
A: Is monaróirí muid sa tionscal doras agus fuinneoige fuinneoga cáisminte agus fuinneoga sleamhnáin.
Más gá duit eolas a fháil ar shonraí praghas fuinneoige mosquito alúmanaim, bíodh leisce ortdéan teagmháil linnam ar bith.
| Sraith | SKATE Sraith 90 fuinneoga píosa amháin a oscailt isteach faoi dhó |
| Alt | Próifíl alúmanaim briseadh teirmeach |
| Crua-earraí | SKATE crua-earraí bunaidh |
| Fad Forluiteach | 26mm |
| Mód Oscailte | ag insileadh cáisminte/outwing casement/claonadh agus cas |
| Líon na Sraitheanna Séalaithe | Séala 8-bhealach |
| Tiús Balla | 1.8 mm |
| Feidhmíocht Inslithe Teirmeach | 1.1W/ (㎡·K) Grád 9 |
| Friotaíocht Brú Gaoithe | Leibhéal 9 |
| Tightness Uisce | Leibhéal 6 |
| Tightness Aeir | Leibhéal 8 |
| Stráice Inslithe Teasa | Níolón ard-neart PA66 |
| Stráice Séala | Stiall ghreamaitheach TPE EPDM ardchaighdeáin |
| Pláta Uillinn | Cúinne alúmanam Táthú Próiseas gluing Cleat 304 pláta uillinn gluing cruach dhosmálta |
| Fuinneog Scáileáin | 304 mogalra cruach dhosmálta |
| Gloine | 5+27A+5/5+9A+5+12A+5 |
| Dath | shaincheapadh |
Clibeanna Te: Fuinneog Mosquito Alúmanam CRUA do Thithe, an tSín Fuinneog Mosquito Alúmanam Durable do Thithe monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya
Fuinneoga Alúmanam Táthaithe gan uaimGlaoigh Linn














