Cur síos
Fuinneoga Cásmhéine le Gloiniú Dúbailte
Tá fuinneoga cáisminte déghloinithe deartha le haghaidh feidhmíochta níos fearr i bhfoirgnimh nua-aimseartha. Tá na frámaí fuinneoige déanta as ábhar cóimhiotal alúmanaim ard-láidre, a bhfuil friotaíocht creimeadh den scoth aige agus friotaíocht brú gaoithe, rud a chinntíonn cobhsaíocht fhadtéarmach. Cinntíonn dearadh táthú uathúil gan uaim SKATE an séalaithe agus an áilleacht á chinntiú. Tá na fuinneoga feistithe le líonta cosanta cruach dhosmálta chun mosquitoes a chosc go héifeachtach, agus sábháilteacht a fheabhsú agus rudaí eachtracha a chosc ó dhul isteach. Tagann dearadh nuálaíoch na fuinneoige cáisminte go foirfe le fráma na fuinneoige nuair a bhíonn sé dúnta. Glacann an fhuinneog seo le teicneolaíocht inslithe ardcháilíochta, dearadh trí-ghloinithe agus ilchuais, rud a fheabhsaíonn feidhmíocht inslithe go mór. Luíonn na crua-earraí saincheaptha a sholáthraíonn SKATE go dlúth leis an bpróifíl. Cinntíonn an próiseas leictreaphlátála áilleacht agus marthanacht, agus tá friotaíocht agus sábháilteacht aimsire den scoth aige freisin.
Sonraíochtaí tábhachtacha:
Táthú gan uaim Dearadh: Tá dromchla an fhráma fuinneoige níos míne, níos aerdhíonach agus níos áille.
Oscailt isteach agus dearadh tilting nuálach: Nuair a bhíonn sé dúnta, luíonn sé go foirfe le fráma na fuinneoige, le séalaithe níos fearr; is féidir leis an modh tilting isteach micrea-aeráil a bhaint amach, agus is féidir an fhuinneog a oscailt le haghaidh aerála ar laethanta báistí.
Teicneolaíocht éifeachtach inslithe theirmigh agus inslithe fuaime: Feabhsaítear go mór le dearadh struchtúir chuas trí ghloine trí chuas + il- feidhmíocht inslithe teasa, insliú fuaime agus coigilte fuinnimh, laghdaítear tomhaltas fuinnimh, agus cosnaíonn sé an comhshaol.
Tá an dromchla leictreaphlátáilte, le friotaíocht láidir UV, friotaíocht aimsire agus friotaíocht creimeadh, rud a chosnaíonn an próifíl níos fearr.
Gné Táirgí
![]() |
![]() |
Foirfe do Thógálaithe & Díograiseoirí DIY!
Ár bpréimhFuinneoga Casement AlúmanamagusFuinneoga Sleamhnáin Alúmanama innealtóireacht le haghaidh suiteáil gan stró agus feidhmíocht mharthanach-le gur féidir leat taitneamh a bhaint as uasghrádú gan uaim, is cuma más duine gairmiúil nó athchóiritheoir deireadh seachtaine tú.
Cén Fáth Roghnaigh Fuinneoga Scátála
Monarcha díreach, ceann de namonaróirí fuinneog agus doirse is fearr
Saineolas tionscail, ag tacú le do thionscadal ó thús go deireadh
Raon leathan d’fhuinneoga alúmanaim ar phraghas réasúnta agus ar ardchaighdeán
Is féidir ár bhfuinneoga gloine cáisminte a shaincheapadh, agus tá na roghanna dath suas le níos mó ná 10 dathanna i dteannta leis na fuinneoga cáisminte alúmanaim traidisiúnta dubh agus fuinneoga cáisminte alúmanaim bán. Is féidir leis stíleanna ailtireachta éagsúla a chomhlánú, mar shampla balcóiní, ardáin, agus tithe nua-aimseartha.


Maidir leis an luachan
Le blianta de thaithí tionscail agus rialú beacht ar an slabhra soláthair, is féidir lenár bpearsanra gnó gairmiúla an plean praghais is fearr a shaincheapadh duit bunaithe ar do riachtanais shonracha, in éineacht le príomhfhachtóirí mar scála tionscadail, roghnú ábhar agus riachtanais tógála. Geallaimid: Déantar na luachana go léir a ríomh go docht chun a chinntiú go ndéanfaidh tú gach iarracht an coigilteas costais is mó a bhaint amach agus cáilíocht den scoth á chinntiú ag an am céanna. Ag an am céanna, táimid ag cloí le prionsabal na trédhearcachta praghais agus níl aon mhuirear i bhfolach, ionas gur féidir leat a ithe go soiléir agus a roghnú go soiléir.
CCanna
C: C: Cad é do théarmaí seachadta?
A: A: EXW, FOB, CIF, etc.
C: Cad mar gheall ar an am luaidhe le haghaidh táirgeadh mais?
A: Thart ar 45 lá oibre le haghaidh táirgeadh mais. Braitheann sé ar líon na bhfuinneog atá uait.
C: Cathain is féidir liom an luachan a fháil?
A: Déanfaimid an luachan a chomhlánú laistigh de 24 uair an chloig tar éis dúinn d'fhiosrúchán a fháil.
C: Cá bhfuil do mhonarcha suite?
A: Tá monarcha lonnaithe i Beijing agus Shandong.
C: Cén cineál do tháirge?
A: Is monaróirí muid sa tionscal doras agus fuinneoige fuinneoga cáisminte agus fuinneoga sleamhnáin.
Más gá duit doirse agus fuinneoga a cheannach, bíodh leisce ortdéan teagmháil linnam ar bith.
| Sraith | Fuinneog cáisminte SKATE 76M |
| Alt | Próifíl alúmanaim briseadh teirmeach |
| Crua-earraí | SKATE crua-earraí bunaidh |
| Fad Forluiteach | 26mm |
| Mód Oscailte | ag insileadh cáisminte/outwing casement/claonadh agus cas |
| Líon na Sraitheanna Séalaithe | Séala 8-bhealach |
| Tiús Balla | An 1.8 mm |
| Feidhmíocht Inslithe Teirmeach | 1.1W/ (㎡·K) Grád 9 |
| Friotaíocht Brú Gaoithe | Leibhéal 9 |
| Tightness Uisce | Leibhéal 6 |
| Tightness Aeir | Leibhéal 8 |
| Stráice Inslithe Teasa | Níolón ard-neart PA66 |
| Stráice Séala | Stiall ghreamaitheach TPE EPDM ardchaighdeáin |
| Pláta Uillinn | Próiseas gluing Cleat Cúinne Alúmanam 304 pláta uillinn gluing cruach dhosmálta |
| Fuinneog Scáileáin | 304 mogalra cruach dhosmálta |
| Gloine | 5+27A+55+9A+5+12A+5 |
| Dath | Saincheap |
Clibeanna Te: Dúbailte Glazed Flush Cásment Windows, An tSín Double Glazed Sruthán Cásment Windows monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya
Fuinneoga Mhic Easmainn Fráma AlúmanamGlaoigh Linn














