Doirse Patio Mhic Easmainn
Cur síos
Réamhrá
Cuireann doirse patio Mhic Easmainn go mór le haon teach, ag nascadh spásanna istigh leis an taobh amuigh ar bhealach gan uaim agus stylish. Ní hamháin go bhfuil na doirse seo níos mó ná pasáiste ó spás amháin go spás eile ach freisin ráiteas dearaidh a chomhlánaíonn ailtireacht tí agus a chuireann lena luach iomlán.
Ar an gcéad dul síos, tá clú ar an gcineál seo doirse mar gheall ar a marthanacht agus a dtógáil sturdy. Déanta as ábhair ardchaighdeáin, is féidir leis na doirse seo na heilimintí a sheasamh, rud a fhágann gur rogha iontach iad do thithe in aon aeráid. Cinntíonn na frámaí athneartaithe agus na meicníochtaí glasála slána go bhfanann siad slán, fiú le linn drochaimsire.
Maidir le dearadh, cuireann na doirse seo raon roghanna saincheaptha ar fáil. Ó rogha na n-ábhar - mar shampla alúmanam, cruach nó adhmad - go dtí stíl na láimhseálann agus na crua-earraí, is féidir na doirse seo a shaincheapadh chun freastal ar bhlasanna sonracha úinéirí tí. Is féidir iad a phéireáil freisin le cóireálacha fuinneoige éagsúla, ag ligean do phríobháideacht is fearr agus rialú solais.Is cuideachta í Skate a speisialtóireacht i doirse agus fuinneoga alúmanam a shaincheapadh. Más mian leat doirse cáisminte alúmanaim, is féidir leat cliceáilanseochun teagmháil a dhéanamh linn.
Go feidhmiúil, osclaíonn na doirse seo taobh istigh tí don taobh amuigh, ag cur le cúrsaíocht agus solas nádúrtha. Ní hamháin go mbraitheann an teach níos fairsinge ach cuireann sé seo aer úr agus solas nádúrtha isteach, rud a chruthaíonn spás níos mealltaí agus níos livable. Is féidir leo a bheith feistithe freisin le gnéithe cosúil le scáileáin nó fiú insliú le haghaidh feidhmiúlacht breise i coinníollacha aimsire éagsúla.
Ar deireadh, cuireann doirse den chineál seo aeistéitiúil ar leith ar fáil a fhéadfaidh cuma aon tí a ardú. Cibé an bhfuil tú ag díriú ar stíl clasaiceach nó comhaimseartha, cuireann na doirse seo teagmháil gan am a chomhlánaíonn tithe traidisiúnta agus nua-aimseartha araon. Mar fhocal scoir, is mó ná doras amháin atá i ndoirse patio cáisminte; is píosa ráitis iad a fheabhsaíonn luach agus carachtar iomlán aon tí.
Maidir lenár gcuideachta
Is fiontar muid a chomhtháthaíonn taighde agus forbairt, dearadh, táirgeadh agus díolachán doirse feidhmiúla agus Windows le 26 bliain de thaithí.
Táirgeann ár gcuideachta raon leathan doirse agus fuinneoga, mar shampla fuinneoga cáisminte, fuinneoga sleamhnáin, doirse fillte, etc.
Má tá suim agat i gcineálacha eile táirgí, is féidir leat cliceáilanseochun ár gcatalóg táirgí a fheiceáil nó déan teagmháil linn.
Is é derrick.zhai@skatewindow.com ár ríomhphost
Ag tnúth le cumarsáid chairdiúil agus malartú leat.
Na buntáistí atá againn -- Doirse Patio Casement
10 cineál teicneolaíochta cosanta
① "R" uillinn cosc a chur ar ghortú thaisme
② notch crua-earraí deannaigh-cruthúnas
③ Gan chosaint sreafa damáiste (Cosaint Oibrithe i Monarchan)
④ Cosaint scannán tempered gloine
⑤ Críochnaithe cosaint pacáistiú táirgí
⑥ Draenáil draein urláir
⑦ Péint uiscedhíonach fuinneoige taobh amuigh (Ní dhéantar thar lear go ginearálta)
⑧ Gloine dearadh saincheaptha
⑨ Teicneolaíocht táthú gan uaim
⑩ Feabhas a chur ar insliú teasa agus fuaime na cuas






CC -- Doirse PATIO Mhic Easmainn
1. C: Cén bealach loingseoireachta is féidir leat a sholáthar?
A: Is féidir linn loingseoireacht a sholáthar ar muir, ar aer agus ar bhealach sainráite.
2. C: Cad é an sceideal tar éis ordú a chur?
A: Is iad na Frámaí Ama ná 3-5 lá oibre le haghaidh líníochtaí siopa, 8 seachtaine le haghaidh táirgeadh, 3 seachtaine le haghaidh loingsiú, 1 seachtaine le haghaidh imréiteach Custaim.
3.Q: An bhfuil seomra taispeána agat?
A: Sea, seomra taispeána le raon iomlán de products.There tá an dá hallaí taispeántais ar líne agus as líne available.Offline i Beijing, Shandong, agus Shanghai.
4.Q: An féidir liom cuairt a thabhairt ar do mhonarcha?
A: Ar gach uile bhealach, cuirimid fáilte mhór roimh do theacht. Sula n-éireoidh tú as do thír, cuir in iúl dúinn le do thoil. Taispeánfaimid an bealach duit agus socróimid am chun tú a phiocadh suas más féidir.
5. C: Conas do cháilíocht a ráthú?
A: Tá ráthaíocht cáilíochta 100% againn do chustaiméirí. Beidh muid freagrach as aon fhadhb cáilíochta.
| Sraith | Fuinneog cáisminte SKATE 75 |
| Alt | Próifíl alúmanaim droichead briste |
| Crua-earraí | SKATE crua-earraí bunaidh |
| Fad Forluiteach | 26mm |
| Mód Oscailte | ag insileadh cáisminte/outwing casement/claonadh agus cas |
| Líon na Sraitheanna Séalaithe | 8-séala bealaigh |
| Tiús Balla | An 1.8 mm |
| Feidhmíocht Inslithe Theirmeach | 1.1W/ (㎡·K) Grád 9 |
| Friotaíocht Brú Gaoithe | Leibhéal 9 |
| Tightness Uisce | Leibhéal 6 |
| Tightness Aeir | Leibhéal 8 |
| Stráice Inslithe Teasa | Níolón ard-neart PA66 |
| Stráice Séala | Stiall ghreamaitheach TPE EPDM ardchaighdeáin |
| Pláta Uillinn | Próiseas gluing Cleat Cúinne Alúmanam 304 pláta uillinn gluing cruach dhosmálta |
| Fuinneog Scáileáin | 304 mogalra cruach dhosmálta |
| Gloine | 5+27A+55+9A+5+12A+5 |
| Dath | Saincheap |
Clibeanna Te: Doirse Patio Mhic Easmainn, An tSín monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya
Doras Casement Gloine Briseadh TeirmeachNext2
Doras Cásment DúbailteGlaoigh Linn











