Fuinneog Cúinne gan uaim
Cur síos
Fuinneog Cúinne gan uaim

Úsáideann SKATE teicneolaíocht chúinne chruinn uathúil atá táthaithe chun seamanna infheicthe a dhíchur.
Cruthaíonn sé seo fuinneoga atá tíosach ar fhuinneamh, a fheabhsaíonn insliú theirmeach foriomlán go suntasach agus a laghdaítear aistriú teasa idir spásanna laistigh agus lasmuigh.
Cuireann an dearadh seo deireadh le bearnaí infheicthe sna welds, ag feabhsú aerdhíonachta agus uiscedhíonta araon.
Cuireann dearadh draenála an urláir deireadh leis an mbaol púscadh uisce fiú le linn bháisteach throm.
Tá dromchla an fhráma mín agus níl aon ghreann air.
Déanann sé an chuid is mó de thorann lasmuigh a leithlisiú, rud a chruthaíonn timpeallacht chiúin agus thaitneamhach laistigh.
Laghdaíonn sé costais téimh agus fuaraithe d'úinéirí tí, rud a fhágann go ndéantar coigilteas suntasach ar feadh na bliana.
Seachnaíonn sé freisin na míbhuntáistí a bhaineann le coirnéil thraidisiúnta, ar féidir leo a bheith scaoilte agus seans maith go scaoilfear iad.
Sonraíochtaí tábhachtacha:
Fráma Alúmanam Briseadh Teirmeach: Déanta as aerárthach 6060 T66{-cóimhiotal alúmanaim de ghrád.
Ní hamháin go bhfuil sé marthanach agus-resistant-dífhoirmithe, cuireann sé friotaíocht gaoithe den scoth ar fáil freisin.
Bródúil as saol seirbhíse de 30-50 bliain, le cothabháil íosta.
Roghanna Gloine: Cuireann SKATE roghanna gloine éagsúla ar fáil.
Is féidir le húinéirí tí rogha a dhéanamh as gloine frosted, tempered, lannaithe agus Íseal-E, agus a gcuid dathanna agus méideanna a shaincheapadh.
R{0}}dearadh cúinne frith-imbhuailte múnlaithe: Cosnaíonn sé daoine scothaosta agus leanaí ó ghortuithe féideartha.
Gné Táirge
![]() |
![]() |
Foirfe do Thógálaithe & Díograiseoirí DIY!
i-seirbhís ilfhreastail
Dearaimid go cúramach cineálacha éagsúla doirse le haghaidh suiteáil éasca agus feidhmíocht fhadtéarmach.
Cibé an Doras Casement Alúmanam nó Doras Fillte Alúmanam é, soláthraímid roghanna saincheaptha freisin.
Is féidir leat taitneamh a bhaint as uasghrádú gan uaim, cibé an bhfuil tú gairmiúil nó athchóiritheoir deireadh seachtaine.
Cén Fáth Roghnaigh Fuinneoga Scátála
Factory direct, ar cheann de na monaróirí fuinneoige agus dorais is fearr
Saineolas tionscail, ag tacú le do thionscadal ó thús go deireadh
Raon leathan d’fhuinneoga alúmanaim ar phraghas réasúnta agus ar ardchaighdeán
Soláthraíonn ár bhfuinneoga cúinne gan uaim roghanna dearaidh. Is féidir leat do stíleanna fuinneoige féin a shaincheapadh i méid agus dath chun freastal ar do riachtanais dearaidh.
Is féidir leis stíleanna ailtireachta éagsúla a chomhlánú, mar shampla balcóiní, ardáin, agus tithe nua-aimseartha.


Maidir leis an luachan
Ná bíodh imní ort faoi chostais fhuinneog. Gheobhaidh ár bhfoireann saineolaithe an praghas is fearr duit. Breithnímid méid, ábhair agus riachtanais do thionscadail. Tá taithí na mblianta agus rialú láidir slabhra soláthair againn.
Geallaimid:
Ríomhaimid gach ceanglófar go cúramach chun an praghas is fearr a thabhairt duit gan cur isteach ar cháilíocht.
Ag an am céanna, táimid ag cloí le prionsabal na trédhearcachta praghais agus níl aon mhuirear i bhfolach.
Ionas gur féidir leat a ithe go soiléir agus a roghnú go soiléir.
CCanna
C: An féidir do tháirgí a shaincheapadh?
C: Cad é do phríomh-mhargadh?
C: Conas do cháilíocht a ráthú?
C: An féidir leat líníochtaí agus sonraí teicniúla Fuinneog Cúinne Gan uaim a sholáthar?
C: Cé chomh fada is atá do chuid ama seachadta?
C: Cathain is féidir liom an praghas a fháil?
C: Cén fhoirm íocaíochta is féidir leat glacadh leis?
Cén áit ar féidir linn faisnéis táirgí a fháil?
Is féidir leat dul tríd ár naisc láithreán gréasáin mar seo thíos:
www.skatewindow.com
C: An mbeadh lascaine agat má tá ordú mór agam?
C: Cad é do bhuntáiste i gcomparáid le do chuid iomaitheoirí?
(2). Rialú Cáilíochta iontaofa
(3). Praghas Iomaíoch
(4). Oibriú Ardéifeachtúlachta (24*7 uair)
(5). Seirbhís ilfhreastail
Más gá duit a fhios ag na sonraí ar phraghas fuinneoige gloine seasta alúmanaim, bíodh leisce ortdéan teagmháil linnam ar bith.
| Sraith | Fuinneog cáisminte SKATE 85H |
| Alt | Próifíl alúmanaim Briseadh Teirmeach |
| Crua-earraí | SKATE crua-earraí bunaidh |
| Fad Forluiteach | 26mm |
| Mód Oscailte | cáismint a insileadh/cásment outwing/claonadh agus cas |
| Líon na Sraitheanna Séalaithe | Séala 8-bhealach |
| Tiús Balla | 1.8 mm |
| Feidhmíocht Inslithe Teirmeach | 1.1W/ (㎡·K) Grád 9 |
| Friotaíocht Brú Gaoithe | Leibhéal 9 |
| Tightness Uisce | Leibhéal 6 |
| Tightness Aeir | Leibhéal 8 |
| Stráice Inslithe Teasa | Níolón ard-neart PA66 |
| Stráice Séala | Stiall ghreamaitheach TPE EPDM ardchaighdeáin |
| Pláta Uillinn | Cúinne alúmanam Táthú Próiseas gluing Cleat 304 pláta uillinn gluing cruach dhosmálta |
| Fuinneog Scáileáin | 304 mogalra cruach dhosmálta |
| Gloine | 5+27A+5 5+9A+5+12A+5 |
| Dath | shaincheapadh |
Clibeanna Te: Fuinneog Cúinne Gan uaim, an tSín monaróirí Fuinneog Cúinne Gan uaim, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya
Fuinneog Alúmanam Crank OutGlaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin










