Fuinneoga Alúmanam Gan uaim
Cur síos
Réamhrá
Fuinneoga Alúmanam Gan uaimIs dearadh nua-aimseartha fuinneoige iad a úsáideann alúmanam mar phríomhábhar agus a bhaineann splicing gan uaim ar fhuinneoga trí phróisis speisialta, ag feabhsú aeistéitic iomlán agus séalaithe na bhfuinneog. Úsáidtear an cineál dearadh fuinneoige seo go forleathan san ailtireacht nua-aimseartha agus maisiú bhaile, rud a thugann go leor áiseanna do shaol na ndaoine.
Leideanna Úsáide:
1, Suiteáil: Éilíonn suiteáil fuinneoga alúmanaim gan uaim foireann suiteála gairmiúla chun nasc daingean a chinntiú idir fráma na fuinneoige agus an bhalla, agus maoile agus séalaithe na fuinneoige á gcoimeád ar bun. Le linn an phróisis suiteála, úsáidfear stiallacha séalaithe speisialaithe agus ábhair eile freisin chun feidhmíocht inslithe agus insliú fuaime na bhfuinneog a fheabhsú tuilleadh.
2, Cothabháil agus cothabháil: Mar gheall ar shaintréithe ábhair agus próisis na bhfuinneog seo, tá a gcothabháil agus a chothabháil sách simplí. Le húsáid laethúil, ní gá ach dromchla na fuinneoige a ghlanadh go rialta le héadach bog chun deannach agus salachar a bhaint. Más gá duit na bearnaí fuinneoige a ghlanadh, is féidir leat folúsghlantóir nó scuab bog a úsáid chun iad a ghlanadh. Ina theannta sin, is cuid thábhachtach den chothabháil freisin é gabhálais crua-earraí fuinneoga, mar láimhseálann agus glais, a iniúchadh go rialta chun a ngnáthoibriú a chinntiú.
3, Úsáid feidhmíochta: Tá feidhmíocht níos fearr na bhfuinneog seo, mar shampla séalaithe, insliú fuaime, agus insliú theirmeach, léirithe go hiomlán in úsáid phraiticiúil. Sa gheimhreadh, is féidir leis na fuinneoga seo bac a chur go héifeachtach ar ionradh aer fuar ón taobh amuigh agus teocht cobhsaí faoi dhíon a choinneáil; Sa samhradh, féadann sé teocht ard lasmuigh a leithlisiú agus tomhaltas fuinnimh aerchóirithe faoi dhíon a laghdú. Idir an dá linn, soláthraíonn a fheidhmíocht inslithe fuaime den scoth timpeallacht mhaireachtála ciúin do chónaitheoirí.
Sonraí cuideachta
Achar monarcha de níos mó ná 26,000 méadar cearnach
halla taispeántais mhonarcha 600 méadar cearnach
Níos mó ná 200 paitinní do theicneolaíochtaí éagsúla
Níos mó ná 150 foireann teicneoirí gairmiúla
Bunaithe i Beijing, Shandong, Shanghai agus os comhair na tíre ar fad
Má tá suim agat inár gcuideachta, is féidir leat cliceáilanseochun tuilleadh a fhoghlaim nó déan teagmháil linn.
Buntáistí
Tá roinnt buntáistí ag baint le Windows Alúmanam Gan uaim gur féidir leat níos mó eolais a fháil faoi na táirgí:
Dhá mhór-bhonn táirgthe ------ Beijing (60000 méadar cearnach) agus Shandong (100000 méadar cearnach)
Dath saincheaptha
Tá os cionn 200 dathanna le roghnú as banna dath RAL. Is féidir le dath saincheaptha dul i ngleic go héasca le héagsúlacht stíleanna maisiúcháin.
Tabhair aird ar mhiondearadh -- Dearadh chothromú cúinne fuinneoige
Bainimid úsáid as dearadh cúinne fuinneog R laistigh agus outside.It is féidir a sheachaint gortú bump agus éadaí scratch, sonraí dearadh humanized.
Dá bhrí sin, tá go leor tionscadal againn ar fud an domhain. Creidim mura raibh ár gcuid táirgí go maith, ní bheadh dhá shuíomh táirgthe againn agus ní bheadh ár línte spraeála féin tógtha againn.



CCanna
C: An féidir do tháirgí a shaincheapadh?
C: Cathain is féidir liom luachan Windows Alúmanam Gan uaim a fháil?
A: Déanaimid ceanglófar de ghnáth laistigh de 24 uair an chloig tar éis dúinn d'fhiosrúchán a fháil. Má tá tú an-phráinneach an praghas a fháil, inis dúinn le do thoil ionas go mbeidh aird againn ar do thosaíocht fiosrúcháin.
C: Conas is féidir liom sampla a fháil chun do cháilíocht a sheiceáil?
Más gá duit na samplaí, ba mhaith linn sampla a sheoladh ónár mhonarcha Síneach nó is féidir leat an sampla a fháil go díreach ónár stóráil gníomhaire eorpach.
C: Ar onnmhairíodh do tháirgí?
C: An féidir na táirgí a mhonarú de réir riachtanas an chustaiméara?
C: Tá monarcha cuairte ceadaithe nó nach bhfuil?
| Sraith | Fuinneog cáisminte inswinging sraith SKATE 90 |
| Alt | Próifíl alúmanaim briseadh teirmeach |
| Crua-earraí | SKATE crua-earraí bunaidh |
| Fad Forluiteach | 60mm |
| Mód Oscailte | cáismint a insileadh/cásment outwing/claonadh agus cas |
| Líon na Sraitheanna Séalaithe | Séala 8-bhealach |
| Tiús Balla | 1.8 mm |
| Feidhmíocht Inslithe Teirmeach | 1.1W/ (㎡·K) Grád 9 |
| Friotaíocht Brú Gaoithe | Leibhéal 9 |
| Tightness Uisce | Leibhéal 6 |
| Tightness Aeir | Leibhéal 8 |
| Stráice Inslithe Teasa | Níolón ard-neart PA66 |
| Stráice Séala | Stiall ghreamaitheach TPE EPDM ardchaighdeáin |
| Pláta Uillinn | Cúinne alúmanam Táthú Próiseas gluing Cleat 304 pláta uillinn gluing cruach dhosmálta |
| Fuinneog Scáileáin | 304 mogalra cruach dhosmálta |
| Gloine | 5+27A+5 5+9A+5+12A+5 |
| Dath | shaincheapadh |
Clibeanna Te: Windows Alúmanam Gan uaim, An tSín Alúmanam Gan uaim Windows monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya
Fuinneog Cúinne gan uaimGlaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin








